Galeria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej pracy z dziećmi, a także do sprawdzenia naszych certyfikatów (na końcu galerii).

Najnowszy  certyfikat:


Zachęcamy również do przeczytania artykułu „Każdy może się nauczyć, jak się uczyć”, który ukazał się w 37 numerze tygodnika „Nad Wartą”.

Tutaj cały artykuł (kliknij aby powiększyć):

Artykul-edukacja
Galeria zdjęć i certyfikaty do obejrzenia poniżej:

3 thoughts on “Galeria”

  1. Ciekawe rzeczy z tym biofeedbackiem, mam nadzieję, że wyniki badań naukowych potwierdzają te tak śmiałe hipotezy

    1. Tak, metoda jest dokładnie badana przez cały czas i nie są to tylko polskie badania. Ponieważ bazą są badania EEG to problem jest dobrze rozpoznany ze strony medycznej. Trzeba jednak pamiętać, że jest to trening, czyli osobiste zainteresowanie trenującego jest podstawą sukcesu. Jeśli chodzi o literaturę, to podstawowym podręcznikiem w Polsce jest w tej chwili jest „Neurofeedback – wprowadzenie do podstawowych koncepcji psychofizjologii stosowanej” Michaela i Lyndy Tompsonów wydane przez Biomed Neurotechnologie.
      W Polsce jest kilka ośrodków naukowych, które także prowadzą badania.
      Przy okazji chciałabym zwrócić uwagę na pewien mit pokutujący wśród psychologów, którzy nie znają zagadnienia, ale chcą jednak zabrać głos, szczególnie, że metoda staje się coraz bardziej popularna i dostępna – mianowicie twierdzą oni, że owszem jest skuteczna, ale skutki są nietrwałe. W literaturze jest wiele doniesień o długotrwałych pozytywnych skutkach terapii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top